Svetainės skelbimai

(There are no discussion topics yet in this forum)


Available courses

Internal work (Computer Science)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Programavimo konkursas Futurist-2022 (C++)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė
  • Teacher: Vaidilutė Žukauskienė

Programavimo konkursas Futurist-2022 (Scratch)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: vertintojas3 komisija
  • Teacher: vertintojas4 komisija
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Programming C++ (English)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Java course (for beginners)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, review)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Gamta ir žmogus (6C, I. Navickaitė)

  • Teacher: Inga Navickaitė

Computer Science (SL, review)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (7 kl., L. Beniušienė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Java course (IB1, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java (II TB-A, II TB-B, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (IB, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (3D modeliavimas)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 7 klasė

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 8 klasė

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Option A: Databases

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II, L. Vaitkūnas)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (IV kl, B lygis)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Anglų kalba (A. Kažukauskienė)

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

Computer Science (HL, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informatikos tiriamieji darbai

  • Teacher: Ilona Rupšienė

3D modeliavimas

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Bandomasis kursas VBE

Braižyba (I klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Braižyba (III klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Braižyba (III-IV klasė, L. Pridotkienė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Computer Science (IB, SL, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Elektronika (5 klasė)

  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Elektronika (6 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Elektronika (I inž)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Geografija (5du A, M. Venckutė)

  • Teacher: Milda Venckutė

Geografija (II TB, M. Venckutė)

  • Teacher: Milda Venckutė

Informacinės technologijos (5 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (6 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (7 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (I gimnazinė klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos (I-okai)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (II bio klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (II inž klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (II klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II TB klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (II vis klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (III, A lygis)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, B kursas)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (IV klasė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos/Kompiuterinė Grafika (8 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Introduction to Java (I TB, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (I inž)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II inž klasė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java II TB

  • Teacher: Ilona Rupšienė

JAVA (for IB, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Olimpiada - jauniai

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Olimpiada - vyr

  • Teacher: Augustinas Jučas
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Pasiruošimas IT VBE

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (8 kl., II grupė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (8 kl.)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (modeliavimas, 5 klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Technologijos (modeliavimas, 6 klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Technologijos (programavimas, 7 kl.)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Fizika (R. Rimkevičius, 9 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (6 MYP B, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6 MYP A, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6B, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6A, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Geografija (I, Aistė A.)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Aistė Andriulė

Biomedicina (II bio, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (I bio, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Chemistry (IB DP2, S.Stimburienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Fizikos gilinimas (M. Žadvydas, R. Rimkevičius)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologija (I, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (II, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (III, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Olimpiadinių fizikos uždavinių sprendimas

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizikos tiriamieji darbai

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologijos tiriamieji darbai

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Fizika (R. Rimkevičius, III klasė B lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizika (R. Rimkevičius, 7 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizika (R. Rimkevičius, 8 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (5d, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (5c, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (5 b, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6 kl. A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biology (IB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (7 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biologija (7a, 7b, 7c, 7d, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Biologija (8 klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (8 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (8d, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Biologija (I klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (I klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (II klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (II klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (III klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (III klasė, A lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV klasė, A lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (I bio)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (I, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II bio klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Chemija (8a, L. Varnelienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ligita Varnelienė

Chemija (8b, L. Varnelienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ligita Varnelienė

Chemija (8c, L. Varnelienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ligita Varnelienė

Chemija (8d, L. Varnelienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ligita Varnelienė

Chemija (bandomasis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ligita Varnelienė

Chemija (I 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (I klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (I TB 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (II 2021/2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (II klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (II TB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (III klasė, A lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (III klasė, A, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (III klasė, B lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (IV klasė, A lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (IV klasė, A, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (IV klasė, B lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (IV, B, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemijos gilinimas

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemistry (IB) DP1

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Eksperimentinė chemija I

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Eksperimentinė chemija (I, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Eksperimentinė chemija (II bio klasė)

Category: Gamtos mokslai

Eksperimentinė chemija (II, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Fizika (7 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizika (A lygis, III klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (A lygis, IV klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika IIIB

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (I TB 2021/2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (II klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (II TB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (IV klasė, B lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (M. Žadvydas, 8a, 8b)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (R. Rimkevičius, 8c)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Physics_IB_High

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

DP1 2021

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika 7 myp

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Gamta ir žmogus (5 du A, 5 du B, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (5a, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 5d)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 6d)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė 6a, 6b, 6c kl.)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė, 5a, 5b, 5c klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

DP 2 Physics repeating the course

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Physics (IB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologija (III, B, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biologija (I, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Lietuvių kalba (I bio, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Lietuvių kalba (7 MYP, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Lietuvių kalba (5 du B, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Lietuvių kalba (6 MYP B, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Vokiečių kalba (I inž/vis, I inž, I TB, L. Kuprienė)

  • Teacher: Laima Kuprienė

Lietuvių kalba (I inž, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Anglų kalba (II bio, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8b, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

2. Lietuvių kalba ir literatūra (ind. progr. 7-II g. kl., R. Lygnugarienė)

  • Teacher: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba (8d, R. Lygnugarienė)

  • Teacher: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba (5b, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (5c, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (6c, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (IV 2, R. Galdikienė)

  • Teacher: Ramunė Galdikienė

Lietuvių kalba (IV 3, R. Galdikienė)

  • Teacher: Ramunė Galdikienė

Anglų bandomasis kursas

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

Anglų kalba (5 du A, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5 du B, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5 klasė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5a, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5b, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5c, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5d, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (6 klasė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (6a, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (6b, J. Gumuliauskienė)

  • Teacher: Jurgita Gumuliauskienė

Anglų kalba (6d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (7a, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7b, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7c, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (7d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8a, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8b, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8c, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (bandomasis)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (I bio, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (I bio, L. Ložinskienė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

Anglų kalba (I inž/vis, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (I TB, L. Ložinskienė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

Anglų kalba (I. Macytė, 8a ir 8c)

  • Teacher: Ingrida Macytė

Anglų kalba (I. Macytė, I bio)

  • Teacher: Ingrida Macytė

Anglų kalba (II inž, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (II klasė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

Anglų kalba (II vis, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (III - 2, 2021-2022)

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

Anglų kalba (III - 3, 2021-2022)

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

Anglų kalba (III klasė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

Anglų kalba (III-1, A. Kažukauskienė)

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

Anglų kalba (IV klasė)

  • Teacher: Ramunė Petrauskienė