Svetainės skelbimai

(Šiame forume dar nėra diskusijų temų)


Kursai

Gilinimo kursas (II KTU)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Chemistry MYP 8

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Indre Lebedytė Mečionienė

Chemistry MYP I

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Indre Lebedytė Mečionienė

Integruota pamoka

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Aistė Andriulė
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Vaida Venckuvienė

Design MYP 6 kl.

Kategorija: Fiziniai mokslai

Matematika (9 kl. 23/24)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Rasa Karapetian

Matematika (11 kl. 23/24)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Rasa Karapetian

Matematika (12 kl. 23/24)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Rasa Karapetian

IT gilinimas (I MYP)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II TB, 23/24, I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Olimpiada jauniai (B, A)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Physics 8 myp

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Design MYP 9kl.

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Informatika (III g.kl mokytoja Beniušienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Informatika (11 kl., I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, 2023-2025)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (Java, Paper II, 2023-2025)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informatikos gilinimas (I KTU, 23/24)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (IA, 2022-2024)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Phyton pagrindai (7-8kl. kursas)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

MYP Design 8kl.

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Technologijos Design 7MYP

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

CS (Paper 2, 22/23)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java course (IB, 2022-2024)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II inž, 22/23, I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė
  • Dėstytojas: Domantas Šeimys

IT (Python, III)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (EE, Paper3, I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, 2022-2024)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (IV kl, 22/23)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Technologijos (modeliavimas, 6 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lina Pridotkienė

Technologijos (modeliavimas, 5 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lina Pridotkienė

Technologijos (8 kl., II grupė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Technologijos (8 kl.)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Technologijos (3D modeliavimas)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 8 klasė

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 7 klasė

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Programming C++ (English)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Technologijos (programavimas, 7 kl.)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Olimpiada - vyr

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Olimpiada - jauniai

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

JAVA (for IB, 2020-2022)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Introduction to Java (II TB, 2021-2023)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java (II TB-A, II TB-B, 2020-2022)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java course (IB1, 2021-2023)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java course (for beginners)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java course (pre-IB, 22/23)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Java II TB

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II, L. Vaitkūnas)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (II klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (I gimnazinė klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos/Kompiuterinė Grafika (8 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Informacinės technologijos (7 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (6 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Laimonas Tumėnas
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (5 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Laimonas Tumėnas
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (IV kl, B lygis)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė

Informacinės technologijos (IV klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II vis klasė, G. Šaparnis)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Informacinės technologijos (II TB klasė, G. Šaparnis)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Informacinės technologijos (II inž klasė, G. Šaparnis)

Kategorija: Fiziniai mokslai

Informacines technologijos (III B kursas)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (I inž)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (11 kl., I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (7 kl., L. Beniušienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Laimonas Tumėnas

Pasiruošimas IT VBE

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II inž klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informatikos tiriamieji darbai

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos (I-okai)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Geografija (II TB, M. Venckutė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Milda Venckutė

Geografija (5du A, M. Venckutė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Milda Venckutė

Gamta ir žmogus (6C, I. Navickaitė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Programavimo konkursas Futurist-2023 (Scratch)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Raminta Birgelienė
  • Dėstytojas: vertintojas3 komisija
  • Dėstytojas: vertintojas4 komisija
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Programavimo konkursas Futurist-2023 (C++)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Vaidilutė Žukauskienė

Elektronika (I inž)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Elektronika (6 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Loreta Beniušienė
  • Dėstytojas: Laimonas Tumėnas

Elektronika (5 klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Laimonas Tumėnas
  • Dėstytojas: Lukas Vaitkūnas

Option A: Databases

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (IB, 2021-2023)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, 2023-2025)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, review)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Internal work (Computer Science)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, review)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Braižyba (III-IV klasė, L. Pridotkienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lina Pridotkienė

Braižyba (III klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lina Pridotkienė

Braižyba (I klasė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Lina Pridotkienė

Bandomasis kursas VBE

Kategorija: Fiziniai mokslai

Anglų kalba (A. Kažukauskienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Aušra Kažukauskienė

3D modeliavimas

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis, Python)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, 22/24, I. Rupšienė)

Kategorija: Fiziniai mokslai
  • Dėstytojas: Ilona Rupšienė

Fizika (R. Rimkevičius, DP 2 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, DP 1 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, IV klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, III klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, II klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, 7 MYP klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Romanas Rimkevičius

Elektronika I KTU

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika 9 Myp 2023

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika 9 2023

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika 8 klasei

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Elektronika II KTU

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Biologija (I MYP, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (I, atnaujinta programa)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (III kl., atnaujinta programa)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biology IB (new guide, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV g. kl., B lygis, A. Kontautas)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Biologija (II g.kl, A. Kontautas)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Fizika (R. Rimkevičius, 9 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (6 MYP B, I. Navickaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6 MYP A, I. Navickaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6B, I. Navickaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6A, I. Navickaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Geografija (I, Aistė A.)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Aistė Andriulė

Biomedicina (II bio, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Chemistry (IB DP2, S.Stimburienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Fizikos gilinimas M. Žadvydas

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Biologija (I, I. Rimkienė, 2021-2022)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (II, I. Rimkienė, 2021-2022)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (III, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Olimpiadinių fizikos uždavinių sprendimas

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Romanas Rimkevičius

Fizikos tiriamieji darbai

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Biologijos tiriamieji darbai

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Fizika (R. Rimkevičius, 7 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, 8 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (6 kl. A. Kontautas)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Biology (IB, DP1, DP2)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (7 klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Biologija (7a, 7b, 7c, 7d, E. Jonikaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Eglė Radzevičė

Biologija (8d, E. Jonikaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Eglė Radzevičė

Biologija (I klasė, 2020/2021)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biologija (II klasė, 2020/2021)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (I, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II bio klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II, I. Rimkienė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Ingrida Rimkienė

Chemija I gimnazinė klasė

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Chemija (II klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Chemija IV klasė

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Chemija III klasė

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Chemistry (IB) DP1

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Sandra Stimburienė

Fizika (A lygis, III klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (A lygis, IV klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika IIIB

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (I TB 2021/2022)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (II klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (II TB, 2020/2021)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (IV klasė, B lygis)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika (M. Žadvydas, 8a, 8b)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Physics_IB_High

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

DP 2023

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Fizika 7 myp

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Gamta ir žmogus (5 du A, 5 du B, E. Jonikaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (5a, I. Navickaitė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 5d)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 6d)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė 6a, 6b, 6c kl.)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė, 5a, 5b, 5c klasė)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Inga Navickaitė

DP 2 Physics program refresher course

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Physics (IB, 2020/2021)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Marius Žadvydas

Biologija (III, B, A. Kontautas)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Biologija (I, A. Kontautas)

Kategorija: Gamtos mokslai
  • Dėstytojas: Antanas Kontautas

Lietuvių kalba ir literatūra (I MYP, Ž. Kairienė)

  • Dėstytojas: Živilė Kairienė

Lithuanian language (DP1, Ž. Kairienė)

  • Dėstytojas: Živilė Kairienė

Lietuvių kalba ()

  • Dėstytojas: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba ir literatūra (II TB) su R. Lygnugariene

  • Dėstytojas: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba ir literatūta (IV kl., A. Norkienė)

  • Dėstytojas: Auksė Norkienė

Lietuvių kalba ir literatūra (III kl, A. Norkienė)

  • Dėstytojas: Auksė Norkienė

Anglų kalba (IV kl., L. Ložinskienė)

  • Dėstytojas: Loreta Ložinskienė

English (DP2, L. Ložinskienė)

  • Dėstytojas: Loreta Ložinskienė

Lietuvių kalba (5b, V. Pauželienė)

  • Dėstytojas: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (5c, V. Pauželienė)

  • Dėstytojas: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (6c, V. Pauželienė)

  • Dėstytojas: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (IV 2, R. Galdikienė)

  • Dėstytojas: Ramunė Galdikienė

Lietuvių kalba (IV 3, R. Galdikienė)

  • Dėstytojas: Ramunė Galdikienė

Anglų bandomasis kursas

  • Dėstytojas: Aušra Kažukauskienė

English (MYP I, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5 du B, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5 klasė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5a, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5b, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5c, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5d, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (6 klasė)

  • Dėstytojas: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (6a, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (6b, J. Gumuliauskienė)

  • Dėstytojas: Jurgita Gumuliauskienė

Anglų kalba (6c, J. Gumuliauskienė)

  • Dėstytojas: Jurgita Gumuliauskienė

Anglų kalba (6d, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

English (8 MYP A/B, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (7a, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7b, D. Valinčienė)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7c, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (7c, L. Šmaižienė)

  • Dėstytojas: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (7d, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8a, L. Šmaižienė)

  • Dėstytojas: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8b, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8b, L. Šmaižienė)

  • Dėstytojas: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8c, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8d, L. Dausynė)

  • Dėstytojas: Laineda Dausynė

Anglų kalba (bandomasis)

  • Dėstytojas: Daiva Valinčienė