Svetainės skelbimai

(There are no discussion topics yet in this forum)


Available courses

Integruota pamoka

  • Teacher: Aistė Andriulė
  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Vaida Venckuvienė

Design MYP 6 kl.

Matematika (9 kl. 23/24)

  • Teacher: Rasa Karapetian

Matematika (11 kl. 23/24)

  • Teacher: Rasa Karapetian

Matematika (12 kl. 23/24)

  • Teacher: Rasa Karapetian

IT gilinimas (I MYP)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II TB, 23/24, I. Rupšienė)

Olimpiada jauniai (B, A)

Physics 8 myp

  • Teacher: Marius Žadvydas

Design MYP 9kl.

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Informatika (III g.kl mokytoja Beniušienė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Informatika (11 kl., I. Rupšienė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, 2023-2025)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (Java, Paper II, 2023-2025)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informatikos gilinimas (I KTU, 23/24)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (IA, 2022-2024)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Phyton pagrindai (7-8kl. kursas)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

MYP Design 8kl.

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Technologijos Design 7MYP

  • Teacher: Loreta Beniušienė

CS (Paper 2, 22/23)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java course (IB, 2022-2024)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II inž, 22/23, I. Rupšienė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė
  • Teacher: Domantas Šeimys

IT (Python, III)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (EE, Paper3, I. Rupšienė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, 2022-2024)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (IV kl, 22/23)

Technologijos (modeliavimas, 6 klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Technologijos (modeliavimas, 5 klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Technologijos (8 kl., II grupė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (8 kl.)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Technologijos (3D modeliavimas)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 8 klasė

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Technologijos (programavimas), 7 klasė

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Programming C++ (English)

Technologijos (programavimas, 7 kl.)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Olimpiada - vyr

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Olimpiada - jauniai

  • Teacher: Ilona Rupšienė

JAVA (for IB, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Introduction to Java (II TB, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java (II TB-A, II TB-B, 2020-2022)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java course (IB1, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java course (for beginners)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java course (pre-IB, 22/23)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Java II TB

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II, L. Vaitkūnas)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (II klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (I gimnazinė klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos/Kompiuterinė Grafika (8 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Informacinės technologijos (7 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (6 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (5 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Informacinės technologijos (IV kl, B lygis)

  • Teacher: Loreta Beniušienė

Informacinės technologijos (IV klasė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (II vis klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (II TB klasė, G. Šaparnis)

Informacinės technologijos (II inž klasė, G. Šaparnis)

Informacines technologijos (III B kursas)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (I inž)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (11 kl., I. Rupšienė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (7 kl., L. Beniušienė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas

Pasiruošimas IT VBE

  • Teacher: Ilona Rupšienė

IT gilinimas (II inž klasė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informatikos tiriamieji darbai

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės Technologijos (I-okai)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Geografija (II TB, M. Venckutė)

  • Teacher: Milda Venckutė

Geografija (5du A, M. Venckutė)

  • Teacher: Milda Venckutė

Gamta ir žmogus (6C, I. Navickaitė)

  • Teacher: Inga Navickaitė

Programavimo konkursas Futurist-2023 (Scratch)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Raminta Birgelienė
  • Teacher: vertintojas3 komisija
  • Teacher: vertintojas4 komisija
  • Teacher: Ilona Rupšienė

Programavimo konkursas Futurist-2023 (C++)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Vaidilutė Žukauskienė

Elektronika (I inž)

  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Elektronika (6 klasė)

  • Teacher: Loreta Beniušienė
  • Teacher: Laimonas Tumėnas

Elektronika (5 klasė)

  • Teacher: Laimonas Tumėnas
  • Teacher: Lukas Vaitkūnas

Option A: Databases

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (IB, 2021-2023)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, 2023-2025)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (SL, review)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Internal work (Computer Science)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, review)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Braižyba (III-IV klasė, L. Pridotkienė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Braižyba (III klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Braižyba (I klasė)

  • Teacher: Lina Pridotkienė

Bandomasis kursas VBE

Anglų kalba (A. Kažukauskienė)

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

3D modeliavimas

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Informacinės technologijos (III, A lygis, Python)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Computer Science (HL, 22/24, I. Rupšienė)

  • Teacher: Ilona Rupšienė

Fizika (R. Rimkevičius, DP 2 klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, DP 1 klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, IV klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, III klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, II klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, 7 MYP klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizika_6

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika 9 Myp 2023

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika 9 2023

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika 8 klasei

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Elektronika II KTU

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologija (I MYP, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (I, atnaujinta programa)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (III kl., atnaujinta programa)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biology IB (new guide, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV g. kl., B lygis, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biologija (II g.kl, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Fizika (R. Rimkevičius, 9 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (6 MYP B, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6 MYP A, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6B, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (6A, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Geografija (I, Aistė A.)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Aistė Andriulė

Biomedicina (II bio, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Chemistry (IB DP2, S.Stimburienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Fizikos gilinimas M. Žadvydas

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologija (I, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (II, I. Rimkienė, 2021-2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (III, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (IV, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Olimpiadinių fizikos uždavinių sprendimas

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Fizikos tiriamieji darbai

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologijos tiriamieji darbai

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Fizika (R. Rimkevičius, 7 klasė)

Category: Gamtos mokslai

Fizika (R. Rimkevičius, 8 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Romanas Rimkevičius

Gamta ir žmogus (6 kl. A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biology (IB, DP1, DP2)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (7 klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biologija (7a, 7b, 7c, 7d, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Biologija (8d, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Biologija (I klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biologija (II klasė, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (I, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II bio klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Biomedicina (II, I. Rimkienė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Ingrida Rimkienė

Chemija I gimnazinė klasė

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija (II klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija IV klasė

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemija III klasė

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Chemistry (IB) DP1

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Sandra Stimburienė

Fizika (A lygis, III klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (A lygis, IV klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika IIIB

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (I TB 2021/2022)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (II klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (II TB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (IV klasė, B lygis)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika (M. Žadvydas, 8a, 8b)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Physics_IB_High

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

DP 2023

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Fizika 7 myp

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Gamta ir žmogus (5 du A, 5 du B, E. Jonikaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (5a, I. Navickaitė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 5d)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (E. Jonikaitė, 6d)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Eglė Radzevičė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė 6a, 6b, 6c kl.)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus (I. Navickaitė, 5a, 5b, 5c klasė)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Inga Navickaitė

DP 2 Physics program refresher course

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Physics (IB, 2020/2021)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Marius Žadvydas

Biologija (III, B, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Biologija (I, A. Kontautas)

Category: Gamtos mokslai
  • Teacher: Antanas Kontautas

Lietuvių kalba ir literatūra (I MYP, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Lithuanian language (DP1, Ž. Kairienė)

  • Teacher: Živilė Kairienė

Lietuvių kalba ()

  • Teacher: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba ir literatūra (II TB) su R. Lygnugariene

  • Teacher: Renata Lygnugarienė

Lietuvių kalba ir literatūta (IV kl., A. Norkienė)

  • Teacher: Auksė Norkienė

Lietuvių kalba ir literatūra (III kl, A. Norkienė)

  • Teacher: Auksė Norkienė

Anglų kalba (IV kl., L. Ložinskienė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

English (DP2, L. Ložinskienė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė

Lietuvių kalba (5b, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (5c, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (6c, V. Pauželienė)

  • Teacher: Vitalija Pauželienė

Lietuvių kalba (IV 2, R. Galdikienė)

  • Teacher: Ramunė Galdikienė

Lietuvių kalba (IV 3, R. Galdikienė)

  • Teacher: Ramunė Galdikienė

Anglų bandomasis kursas

  • Teacher: Aušra Kažukauskienė

English (MYP I, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5 du B, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5 klasė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (5a, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5b, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5c, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (5d, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (6 klasė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (6a, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (6b, J. Gumuliauskienė)

  • Teacher: Jurgita Gumuliauskienė

Anglų kalba (6c, J. Gumuliauskienė)

  • Teacher: Jurgita Gumuliauskienė

Anglų kalba (6d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

English (8 MYP A/B, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (7a, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7b, D. Valinčienė)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglų kalba (7c, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (7c, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (7d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8a, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8b, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8b, L. Šmaižienė)

  • Teacher: Lijana Šmaižienė

Anglų kalba (8c, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (8d, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (bandomasis)

  • Teacher: Daiva Valinčienė

Anglu kalba (Greta P.)

  • Teacher: Greta Parnarauskaitė

Anglų kalba (I bio, L. Dausynė)

  • Teacher: Laineda Dausynė

Anglų kalba (I bio, L. Ložinskienė)

  • Teacher: Loreta Ložinskienė